Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk

Apartmány MERIDIEN

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme nový projekt investičných apartmánov Mēridien na Liptove s vlastným lyžiarskym strediskom Ski Iľanovo. Investičné apartmány Mēridien sa nachádzajú priamo v nerušenej prírode, projekt si váži čaro miesta a rešpektuje jeho zachovanie. Pre klientov ponúka maximálny komfort apartmánov, ktoré budú vybavené nadštandardnými materiálmi. Relax klientov je prvoradý. Dovolenkári, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien, budú mať k dispozícii interiérový aj exteriérový wellness. Ten bude vybavený saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidárium a miestnosti, kde budú na Vás čakať profesionálni maséri, aby Vám dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť Spa nebude chýbať wellness bar.

V centrálnej budove bude veľké interiérové ihrisko pre deti a exteriérové 3D bludisko. Mamičky si užijú exkluzívne kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál, pre oteckov je k dispozícii barber a nebude chýbať ani fitness.

Vysoká kvalita je u projektu rezortu Mēridien na Liptove prvoradá. Odzrkadlia ju i výnimočné gastronomické zážitky, ktoré klienti zažijú v reštaurácii a lobby bare. Okrem nadpriemerných služieb si klienti užijú exkluzivitu vlastného lyžiarskeho svahu, lyžiarsku školu či požičovňu lyží. V horúcich letných mesiacoch spoznajú krásu Liptova vďaka požičovni e-bikov, alebo sa zdokonalia v tenisovej škole. S projektom rezortu Mēridien sa bude developer hlásiť do súťaže Stavba roka.

 

POPIS LOKALITY 

Liptov je dlhodobo najnavštevovanejší región v SR. Pre turistov ponúka obrovské množstvo atrakcií a možností na strávenie dovolenky. V roku 2019 sa v regióne ubytoval takmer 600 tisíc hostí, čo je oproti predchádzajúcemu roku nárast o 6,6%. Aké sú hlavné atrakcie rekreačnej oblasti v regióne?

  1. Demänovská dolina - lyžovanie, skialpinizmus, turistika - 15 km
  2. Liptovská Mara - plochou najväčšia vodná nádrž na Slovensku , archeoskanzen Havránok - 12 km
  3. Malinô Brdo - turistika, lyžovanie
  4. Vysoké Tatry, Roháče, Malá a Veľká Fatra - turistika, skialpinizmus, najmä Žiarska a Demänovská dolina, najväčšie prírodné jazero v Nízkych Tatrách Vrbické pleso je národná prírodná pamiatka
  5. Krasové doliny a unikátne vodné mlyny Kvačianska dolina - je jedna z najkrajších slovenských dolín vhodná aj na celodenný výlet.
  6. Početné minerálne pramene a aquaparky - kúpele Lúčky, Ľubochňa, Korytnica, Aquaparky Tatralandia a Bešeňová, Liptovský Ján
  7. Demänovská ľadová jaskyňa jedna z prvých známych jaskýň na svete
  8. Najväčší hrad Liptova - hrad Likava je  jedna z najväčších hradných stavení na území Slovenska, hrad  a kaštieľ Liptovský Hrádok, Skanzen Vlkolínec - od roku 1993 pamiatka UNESCO, múzeum Liptovskej dediny
  9. Pribylina

1 - 2 IZBOVÉ Apartmány :

Obytná plocha apartmánu je od 23 m2 do 61,35 m2

Cena za  apartmán je od 100 212.- EUR s DPH do 257 653.- EUR s DPH

 

Aký je systém financovania a postup?

1.  15 % z ceny apartmánu po podpise rezervačnej zmluvy - rezervačný poplatok

2.  30% z ceny apartmánu po podpise zmluvy o budúcej zmluve - mínus rezervačný poplatok

3.  10% z ceny apartmánu po stavebnom ukončení základovej dosky

4.  30% z ceny apartmánu po stavebnom ukončení hrubej stavby

5.  20% z ceny apartmánu po stavebnom ukončení stavby

6.  10% z ceny apartmánu po kolaudačnom rozhodnutí a zapísania na LV

Investičný výnos  je 6-10% p.a. z hodnoty apartmánu

Výstavba apartmánových domov je plánovaná v 09.2021, termín dokončenia je do 31.12.2022.

 

Každý vlastník apartmánov sa zaraďuje do nájomného vzťahu na vyťažovanie apartmánov, o ktorých Vás radi budeme informovať po Vašom kontakte.

Ak Vás naša ponuka zaujala alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať.

 

Ing. Jozef Klepáč, RSc

+421 905 327 016

jozef.klepac@imperialproperty.sk

www.imperialproperty.sk

Fotogaléria

Ing. Jozef Klepáč, RSc.


Ing. Jozef Klepáč, RSc.

Kontaktný formulár